O firmie

Firma Zakład Pierzarski Pierze-Puch Mateusz Walczak powstała 2015r. lecz kontynuowane jest doświadczenie które sięga trzech pokoleń.
Pomimo krótkiego istnienia na rynku firma działa prężnie i rozwija się w szybkim tempie.


Posiadamy wyspecjalizowany park maszynowy który pozwala na przetwarzanie pierza z zachowaniem najwyższych standardów. Ponadto firma jest w trakcie realizacji nowej inwestycji polegającej na budowie budynku magazynowo-produkcyjnego o powierzchni ponad pół tysiąca metrów kwadratowych.

Mamy szeroki asortyment pierza i puchu, i jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Zaopatrujemy kontrahentów krajowych i zagranicznych którzy działają w branży szycia kołder i poduszek, szycia wkładów tapicerowanych, a także w produkcji odzieży i sprzętu sportowego.

W celu zapewnienia najwyższej jakości dostarczanego przez nas pierza i puchu przeprowadzane są na bieżąco kontrole jakości przez odpowiedzialny za to dział kontroli. Współpracujemy również z laboratorium IDFL w Szwajcarii i na życzenie klienta możemy przeprowadzić tam testy.
Wysyłamy towar takiej samej jakości, jak wcześniej wysłane próbki.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która może każdy rodzaj oferowanego pierza i puchu dostosować do wymogów trudnopalnych. W ten sposób przetworzony towar potwierdzamy certyfikatem na trudnopalność wystawianym w laboratorium FIRA.

Zaufało nam wiele firm z Polski, Unii Europejskiej, Krajów Azjatyckich i USA.

Zapraszamy do współpracy nowych odbiorców.
Zapewnimy fachowe doradztwo w doborze jakości pierza i puchu, zawsze powtarzalną jakość, terminowość i zadowolenie z długiej współpracy.